Türk Telekom

Türk Telekom Borç Sorgulama   Türk Telekom Bilinmeyen Numaralar
Telefon Borç Sorgulama, Türk Telekom Fatura ve Borç Sorgulama işlemleri, Türk Telekom Tarife Bilgisi, Türk Telekom Tarife Değişikliği, Türk Telekom Online işlemler    Bilinmeyen numaralar
     
Türk Telekom Numara Sorgulama   Türk Telekom Kampanyaları
Türk Telekom Numara Sorgulaması   Telekom Kampanyaları
     
Türk Telekom Mobil Borç Sorgulama   Türk Telekom İnternet Borç Sorgulama
Türk Telekom Mobil Fatura ve Borç Sorgulama İşlemleri   İnternet hizmeti fatura ve borç görüntüleme
     
Türk Telekom TV Fatura Sorgulama    
Türk Telekom TV TiviBu Fatura ve Borç Sorgulama işlemleri    
     


Türk Telekom internet sitesine ulaşmak için buraya tıklayınız.

TÜRK TELEKOM

Türk Telekom Online İşlem Merkezi

Türk Telekom Online işlem merkezi üzerinden Türk Telekom hattınız ile ilgili işlemleri yapabilirsiniz. Türk Telekom fatura bilgilerinizi ve fatura ayrıntılarını görüntüleyebilirsiniz. Ayrına Türk Telekom online işlem merkezi üzerinden yeni telefon hattı başvurusunda da bulunabilirsiniz. Online işlem merkezine giriş yapabilmek için üye olmanız gerekiyor.

Türk Telekom online işlem merkezinden yapabileceğiniz başlıca işlemler:

• Ücretsiz fatura görüşme detayı,
• E-Fatura’ya geçiş talebi,
• Fatura görüntüleme ve Fatura ödeme bilgilerini sorgulama,
• Kredi kartı ile mevcut fatura ve geçmiş tarihli fatura ödeme,
• Yeni ürün siparişi (Telefon, Videofon, vb.)
• Tarife paket değişiklikleri,
• Nakil işlemleri,
• Arıza bildirimi, arıza durumu sorgulama ve detay görüntüleme,
• Şikayet, öneri, istek ve bilgi talepleri,
• Fatura adresi değişikliği,
• Wirofon

Telefon Arıza Bildirimi

Türk Telekom hattınız ile ilgili arızalarda online işlem merkezi üzerinden kayıt açabilirsiniz. Ayrıca arıza bildirimlerinizi; ARIZA yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra 10 haneli telefon numaranızı yazarak, 6616'ya SMS göndererek de arıza bildiriminde bulunabilirsiniz.

Türk Telekom Devir ve Nakil İşlemleri

Telefon hattınızı devretmek veya nakil yaptırmak istiyorsanız yine bunu Türk Telekom online işlem merkezi üzerinden yapabilirsiniz.

Türk Telekom Fatura Ödeme

Türk Telekom aboneleri fatura ödemelerini online işlem merkezi üzerinden yapabilmektedirler. Ayrıca kredi kartlı ile otomatik ödeme talimatı da verebilmektedirler.

Telefon Arıza sorgulama

Online işlem merkezi veya telefon ile bıraktığınız arıza kaydını yine online işlem merkezi üzerinden sorgulayabilir, arızanınız hangi aşamada olduğunu görüntüleyebilirsiniz.

Türk Telekom E-Fatura Talebi

Türk Telekom E-Fatura taleplerinizi buradan yapabilirsiniz.

Türk Telekom Telefon Rehberi

TT Rehber Beyaz sayfalar hizmetiyle şahsa ya da şirkete bağlı tüm ev / iş telefonları için arama yaptırabilirsiniz. Beyaz Sayfalardan ev telefonları ve adres bilgilerine, Sarı Sayfalardan firma telefonlarına, 444’lü numaralardan firmalara ait servis hatlarına ulaşabilirsiniz. Özel Hizmet Numaraları bölümünde “Yangın İhbarı", “Polis İmdat" vb. hizmet numaraları, şehirler arası görüşmeler için Alan Kodları ve uluslar arası görüşmeler için Ülke Kodları ayrıca listelenmiştir.

Türk Telekom Rehber'e ulaşmak için buraya tıklayınız.

Türk Telekom Sık Sorulan Sorular

Sabit Ücret: Müşterilerimize sunulan hizmetin kesintisizlik arz etmesi nedeniyle bakır hatların belirli periyotlarla düzenli olarak bakımdan geçirilmesi gerekmektedir. Ayrıca, sabit ücret bir aboneyi konuşturmak için tesis edilmiş bulunan santral ve şebekeden o aboneye tahsis edilen devreye isabet eden kısımların yıllık amortismanını da içermektedir. Aboneye her an konuşma imkanını tanınması ve sistemin çalışır durumda tutulmasının maliyeti karşılığında sabit ücret alınmaktadır.

E-Fatura ulaşmaması: Faturanızın ulaşmamasının çeşitli nedenleri olabilir. E-mail adresiniz sistemlerimiz üzerinde güncel olmayabilir, firewall ayarları nedeni ile e-fatura ulaşmıyor olabilir.

Telefon Devir gerekli belgeler: Aboneler, şahsen başvuruda bulunarak telefonlarının başkalarına devrini isteyebilir. Başvuru sırasında devir isteklerine ilişkin dilekçe ile nüfus cüzdanı veya nüfus cüzdanındaki kimlik bilgileri ile nüfus cüzdanı seri numarasının yer aldığı pasaport, kurum kimliği vb. Kimlik bilgisi görülerek fotokopisi alınmak suretiyle işlem yapılır.

Arayan Numarayı görme: Eğer bağlı bulunduğunuz Telekom müdürlüğünün santrali destekliyorsa(dijital) arayan numaraları görme özelliği olan (clip) özelliğinden yararlanabilirsiniz.bu özellikten yararlanmak için 444 1 444 nolu telefonu arayabilirsiniz.

 

 

Kategori:
Yorumlar

Yorum yok

Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: