Telefon Borç Sorgulama ve Fatura ödeme

Telefon Faturası ve Borç Sorgulama
Lütfen 10 haneli telefon numaranızı başında 0 olmadan ve boşluksuz giriniz. Ör: 2161112233

Telefon Numarası :


Güvenlik kodu :
("Ben robot değilim" yazısının solundaki kutuya tıklayınız.)Telefon faturalarınızı Kredi Kartı ile online ödeyebilirsiniz.


Yukarıda yer alan bölümden telefon aboneliğiniz için fatura sorgulaması ve ödemesi yapabilirsiniz. İnternet ve Mobil hizmetleri için fatura sorgulama ve ödeme bölümü aşağıda yer almaktadır.

Mobil Cep Telefonu Fatura Sorgulama

Mobil Borç Sorgulama ve Ödeme

Mobil cep telefonu fatura öğrenme ve ödeme

 

İnternet Faturası Sorgulama

İnternet Fatura ve Borç Sorgulama

İnternet fatura öğrenme ve ödemeDiğer Telefon Borcu Ödeme ve Sorgulama Seçenekleri

Online İşlem Merkezi: Telefon aboneliğinizin güncel fatura bilgilerini, geçmiş dönem fatura bilgilerini ve fatura detaylarını öğrenebilir, kredi kartı ile online ödeme yapabilirsiniz. Online işlem merkezine kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yaparak telefon aboneliğiniz ile ilgili diğer işlemleri de yapabilirsiniz.

Sabit telefon aboneliğinizin faturasını sorgulayabilirsiniz. Ödenmemiş faturalarınızı sorgulayıp online ödeme yapabilirsiniz. Fatura detaylarına ulaşmak için sisteme üye olmalısınız.

Telefon Faturamı Başka Nereden Ödeyebilirim?

Faturalarınızı ödeyebileceğiniz Fatura Ödeme Noktaları:

Bayiler: Yetkili bayilerden fatura ödemesi yapabilirsiniz.

Anlaşmalı Kurumlar: PTT şubeleri, Faturamatik, Fatura Vizyon ve yetkili ödeme merkezlerinden ödeme yapabilirsiniz. Bu kanallardan yapılan ödemelerde 1 TL işlem ücreti alınmaktadır.

Anlaşmalı Bankalar: Anlaşmalı bankaların gişelerinden veya internet şubelerinden telefon fatura ödemesi yapabilir veya otomatik fatura ödeme talimatı verebilirsiniz.


Telefon Fatura Sorgulama, Telefon Borç Sorgulama ve Telefon Fatura ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.


Konular: Telefon Fatura Sorgulama, Telefon Borç sorgulama, Telefon Fatura Ödeme, Telefon Borç, Fatura Sorgulama ve Ödeme, Telefon Fatura Ödeme Kredi Kartı ile
Yorumlar

  

Telefon fatura Sorgulama.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:

En fazla 250 karakter

Güvenlik Kodu: