Başkent Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Başkent Elektrik Fatura Borcunuzu öğrenmek ve ödemek için Tıklayınız

Enerjisa online işlem sayfasından kullanıcı girişi yaparak Ankara, Zonguldak, Kastamonu, Bartın, Karabük, Kırıkkale ve Çankırı illeri için fatura ve borç sorgulayabilirsiniz.

Online işlem merkezi Başkent Elektrik Dağıtım bölgesini kapsayan tüm illerdeki (Ankara, Zonguldak, Kastamonu, Bartın, Karabük, Kırıkkale, Çankırı) kullanımına açılmıştır.

Bu bölümden yapabileceğiniz işlemler: Başkent Elektrik Fatura Sorgulama, Başkent Elektrik Borç Sorgulama, Başkent Elektrik Fatura ödeme, Başkent Elektrik Müşteri Hizmetleri bilgilerine erişebilir online fatura ödemesi yapabilirsiniz.


Başkent Elektrik Faturası Nerelere Ödenir?

Faturalarınızı ödeyebileceğiniz Başkent Elektrik Fatura Ödeme Noktaları:

Başkent Elektrik Yetkili Ödeme Merkezleri: Bir çok yerde bulunan Enerjisa yetkili ödeme merkezlerinden faturalarınızı ödeyebilirsiniz.

Anlaşmalı Kurumlar: PTT şubelerinden faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Ödemelerde işlem ücreti alınmamaktadır. Sözleşme hesap numaranız ile ödeme yapabilirsiniz.

Anlaşmalı Bankalar: AKBANK, ALBARAKA TÜRK, DENİZ BANK, FİNANSBANK, GARANTİ BANKASI, HALKBANK, HSBC, INGBANK, İŞ BANKASI, KUVEYT TÜRK, ŞEKERBANK, TEB, TÜRKİYE FİNANS, VAKIFBANK, YKB ve ZİRAAT bankalarının gişelerinden veya internet bankacılığı hizmetlerinde Enerjisa Başkent Elektrik faturalarınızı ödeyebilir veya otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

Online İşlemler: Enerjisa online işlemler şubesine üye olarak Başkent Elektrik Elektrik faturalarınızı kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.


Ucuz Elektrik

Kategori: Fatura Sorgulama > Elektrik Fatura Sorgulama

Konular: Başkent Elektrik Fatura Sorgulama, Başkent Elektrik Borç sorgulama, Başkent Elektrik Fatura Ödeme, Başkent Elektrik Borç
Yorumlar

ali  02.01.2015 20:18:45

Fatura borç servisine niçin ulaşılamıyor?


halil  15.01.2015 11:36:08

Fatura borç servisine neden ulaşılamıyoruz?


mustafa turgay  16.03.2015 19:07:19

Son fatura bilgisini öğrenmek istiyorum.
Yorum Ekle

İsim:

Yorum:

En fazla 1000 karakter

Güvenlik Kodu: