ASKİ Fatura Sorgulama - Ankara Su Borç Ödeme


Aski Ankara su faturası sorgulama ve ödeme için tıklayınız.Ankara ASKİ fatura - borç sorgulama ve ödeme sayfası.

Sayaç numarası girerek veya adres kodu girerek Ankara için su faturası sorgulaması yapabilirsiniz. FaturaSorgulamaX aracılığı ile Aski sorgulama sayfasından yapabileceğiniz işlemler: Aski Su Fatura Sorgulama, Aski Su Borç Sorgulama, Aski Su Fatura ödeme ve Fatura ödeme noktaları hizmetleri verilmektedir.


ASKİ Faturamı Başka Bereye Ödeyebilirim?

Faturalarınızı ödeyebileceğiniz ASKİ Fatura Ödeme Noktaları:

Vezneler: Ankara genelindeki tahsilat şubelerinin çalışma saatleri hafta içi 08:00 -12:00 / 13:00-16:00 saatleri arasındadır. Cumartesi günleri 08:00 ile 16:00 saatlari arasında ASKİ Su faturası tahsilatı yapılmaktadır.

Anlaşmalı Kurumlar: PTT şubelerinden ASKİ abone numaranızı belirterek ödeme yapabilirsiniz.

Anlaşmalı Bankalar: Online Ödeme Yapabileceğiniz Anlaşmalı Bankalar; Ziraat Bankası, ING Bank, Vakıfbank, HalkBank, Kuveyt Türk, Akbank, Şekerbank, AlbarakaTürk, Yapı Kredi ve Finans Katılım Bankasından oluşmaktadır. Şubelerden de ödeme yapabilir, otomatik fatura ödeme talimatı verebilirsiniz.

Online Fatura Ödeme: www.aski.gov.tr Web Sitesinden Kredi Kartı ile online ödeme yapılmaktadır. Online Ödeme ismiyle bilinen ödeme şekli, anlaşmalı banka veznelerinden ödediğiniz faturalarınız ASKİ Sisteminden aynı anda borcun düşmesini ifade etmektedir.


Güncel veya günü geçmiş tüm faturlarınızı www.aski.gov.tr web sitesinden  kredi kartınız ile ödemesini yapabilirsiniz. Buradan yapacağınız ödemeler sistemden hemen düşürülerek sisteme yansıtılmaktadır. Online işlem merkezi kısmından giriş yapabilirsiniz.

 


Kategori: Fatura Sorgulama / Su Borcu SorgulamaYorumlar

  

Fatura sorgulama linki açılmıyor.


  

Ne biçim teknoloji öğrenemiyoz borcumuzu internetten kimse yokmu ilgilenen.


  

Su borcumu öğrenmek istiyorum.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:

En fazla 250 karakter

Güvenlik Kodu: