AESAŞ FATURA ve BORÇ SORGULAMA

AESAŞ

AESAŞ Fatura Borcunuzu öğrenmek ve ödemek için Tıklayınız

 

Aesaş Abone numaranızı öğrenmek için tıklayınız.

AESAŞ faturalarınızı Enerjisa online işlemler mekezinden öğrenebilirsiniz. Online işlem merkezi Başkent ve Ayedaş Elektrik Dağıtım bölgelerini kapsayan tüm illerdeki (İstanbul Anadolu yakası, Ankara, Zonguldak, Kastamonu, Bartın, Karabük, Kırıkkale, Çankırı) kullanımına açılmıştır.

Toroslar Elektrik Dağıtım bölgelerindeki illerde kullanıma başlandığında bilgilendirme yapılacaktır.

AESAŞ Faturaları ve diğer konularda Forum bölümümüzden soru sorabilir, bilgi ve yardım alabilirsiniz.

 

 

Ucuz Elektrik

 

Bu bölümden yapabileceğiniz işlemler: AESAŞ Fatura Sorgulama, AESAŞ Borç Sorgulama, AESAŞ Fatura ödeme, AESAŞ Müşteri Hizmetleri, AESAŞ Fatura ödeme noktaları

Ayedaş faturaları 21.03.2013 tarihinden itibaren, İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Perakende Satış A.Ş. tarafından gönderiliyor ve faturalarınızda AESAŞ logosu yer alıyor.

 İstanbul’un Anadolu Yakasında yürütülen elektrik dağıtım faaliyetleri 4628 sayılı yasa kapsamında ayrıştırılmış olup elektrik dağıtım faaliyeti İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş.(AYEDAŞ) tarafından, elektrik satış faaliyeti ise İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Perakende Satış A.Ş.(AESAŞ) tarafından yürütülecektir.

Bu sebeple, 21.03.2013 tarihinden itibaren AYEDAŞ ile elektrik kullanım sözleşmesi bulunan abonelerin tüketimleri AESAŞ tarafından faturalandırılacak ve tahsil edilecektir. Dolayısıyla elektrik abonelerinin eline geçen faturalarda bundan böyle AESAŞ logosu yer alacaktır.Kategori: Fatura Sorgulama > Elektrik Fatura Sorgulama

Konular: AESAŞ Fatura Sorgulama, AESAŞ Borç sorgulama, AESAŞ Fatura Ödeme, AESAŞ Borç


Yorumlar

  

4 aydır faturam gelmiyor 4-5 kez başvuru yaptım sonuç alamadım.


  

Sadece tesisat no girerek borç dökümlerime ulaşabiliyordum. Sonra yeni bir borç sorgulama programı yazılıp aktif hale gelene kadar. Programı yazan B veya E ile başlayan Müşteri no soruyor. Ama fatura dökümünde Müşteri no hanesinde B veya E harfi geçmiyor. Arsaşı arayıp bilgi soruyorsun kayıt ıluşturduk diyorlar. Verilen bilgilerle yine giremiyorsun. Tekrar arıyorsun sistemde bir hata olabilir bir süre sonra tekrar deneyin diyorlar.


  

Isletme kodu ne oluyor 034.00.00.00.00 olarak giriyorum pttbanktan odemeye calisiyorum gecersiz diyor bu nasil is bilen birileri cikar mi?


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:

En fazla 250 karakter

Güvenlik Kodu: