Oris Telekom Fatura Sorgulama ve Ödeme


Kurum : Oris Telekom

Lütfen Abone No giriniz.

Abone No :





Oris Telekom faturalarınızı FaturaSorgulamaX web sitemizden Kredi Kartı ile online ödeyebilirsiniz.


FaturaSorgulamaX adına belirtilmekte olan yukarıda yer alan bölümden abone numaranızı girerek Oris Telekom faturalarınızı sorgulayıp, fatura borcunuzu online kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Oris Telekom fatura servisi 06:00 - 23:00 saatleri arasında çalışmaktadır.

Oris Telekom Faturamı Başka Nereden Ödeyebilirim?

Faturalarınızı ödeyebileceğiniz Oris Telekom Fatura Ödeme Noktaları:

Anlaşmalı Kurumlar: PTT şubeleri

Anlaşmalı Bankalar: GARANTİ BANKASI, ZİRAAT BANKASI, HALK BANKASI, İŞ BANKASI, VAKIFBANK, AKBANK, BANK ASYA, DENİZBANK, ING BANK, ŞEKER BANK, TÜRK EKONOMİ BANKASI (TEB), TÜRKİYE FİNANS KATILIM BANKASI, YAPI KREDİ BANKASI, FİNANSBANK

Online İşlem Merkezi: Oris Telekom internet sitesi üzerinde bulunan "Online İşlem Merkezi" bölümünden telefon numaranız ve TC Kimlik numaranız ile giriş yaparak  fatura ve borç ödemesi yapabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri: 0850 470 07 34 numaralı müşteri hizmetlerinden sorgulama ve ödeme yapabilirsiniz.


Bu bölümden yapabileceğiniz işlemler: Oris Telekom Fatura Sorgulama, Oris Telekom Borç Sorgulama, Oris Telekom Fatura ödeme işlemlerini online yapabilirsiniz.

Oris Telekom Yetkili Fatura Ödeme Noktaları


Konular: Oris Telekom Fatura Sorgulama, Oris Telekom Borç sorgulama, Oris Telekom Fatura Ödeme, Oris Telekom, Oris Telekom Fatura Ödeme Kredi Kartı ile




Yorumlar

Yorum yok

Yorum Ekle

İsim:

Yorum:

En fazla 250 karakter

Güvenlik Kodu: