Afyon Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme - Osmangazi EDAŞ


Osmangazi EDAŞ Afyon elektrik fatura borcunuzu sorgulamak için tıklayınız.

İşletme ve abone numarası ile sorgulama yapabilirsiniz. Ödenmemiş Osmangazi EDAŞ faturalarınızı görüntüleyebilir, online ödemesini yapabilirsiniz.

Bu bölümden yapabileceğiniz işlemler: Afyon Elektrik Fatura Sorgulama, Osmangazi EDAŞ Afyon Elektrik Borç Sorgulama, Afyon Elektrik Fatura ödeme, Afyon Elektrik Fatura ödeme noktaları bilgileri ve kredi kartı ile online fatura ödeme imkanı bulunmaktadır.

Afyon Elektrik Faturaları ve diğer konularda Forum bölümümüzden soru sorabilir, bilgi ve yardım alabilirsiniz.


Diğer Osmangazi EDAŞ Elektrik Faturası Ödeme Seçenekleri

Faturalarınızı ödeyebileceğiniz Osmangazi EDAŞ Fatura Ödeme Noktaları:

Müşteri İşlem Merkezleri: Bir çok Afyon ilçesinde bulunan Osmangazi EDAŞ yetkili ödeme merkezlerinden faturalarınızı ödeyebilirsiniz.

Anlaşmalı Kurumlar: PTT şubelerinden faturalarınızı ödeyebilirsiniz.

Anlaşmalı Bankalar: AKBANK, ZİRAAT BANKASI, DENİZ BANK, FİNANS BANK, HALK BANK, HSBC BANK, İNG BANK, KUVEYTTÜRK, ŞEKERBANK, TEKSTİL BANK, TÜRK EKONOMİ BANKASI, TÜRKİYE FİNANS KATILIM, VAKIF BANK, YAPI KREDİ BANKASI, GARANTİ BANKASI, İŞ BANKASI ve A BANK bankalarının gişelerinden veya internet bankacılığı hizmetlerinde Afyon elektrik faturalarınızı ödeyebilir veya otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

Online İşlemler: Osmangazi EDAŞ online işlemler şubesine üye olarak Afyon Elektrik faturalarınızı kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.Kategori: Fatura Sorgulama > Elektrik Fatura Sorgulama

Konular: Afyon Elektrik Fatura Sorgulama,


Yorumlar

Yorum yok

Yorum Ekle

İsim:

Yorum:

En fazla 250 karakter

Güvenlik Kodu: